• slider
  Western Tortilla
  najlepsza tortilla dla Ciebie i Twojej rodziny
  Przyjdź i przekonaj się sam
 • slider
  Zamawiaj jedzenie przez
  www.zjemy.co
 • slider
  Otwórz własny biznes
  JUŻ OD 17,5 TYS. ZŁ
  Skontaktuj się z nami, w celu uzyskania szczegółowych informacji

Własny biznes

Western Tortilla to nowy koncept gastronomiczny inspirowany panującą obecnie modą street food. Sieć specjalizuje się w sprzedaży tortilli w różnych odsłonach smakowych, oferowanych na wynos. Bazą dania jest chrupiący kurczak w panierce z dodatkiem świeżych warzyw, ziół, aromatycznych przypraw i sosów. Oprócz standardowych propozycji, w menu znajdują się również tortille świata o egzotycznym, orientalnym smaku.

Atutem konceptu jest oryginalność smaku tortilli, krótki czas przygotowania i oczekiwania na posiłek oraz pełna mobilność usługi. Ponadto jest to najtańsza franczyza dostępna na rynku gastronomicznym, co umożliwia osiągnięcie szybkiego zwrotu z inwestycji.
Western Tortilla można otworzyć na kilka sposobów:

 

 •  otwarcie lokalu z okienkiem podawczym o powierzchni min. 10m2. Koszt otwarcia tego typu Western Tortilla zaczyna się od 17,5 tys. zł.
 •  otwarcie lokalu z miejscami siedzącymi o minimalnej powierzchni 30 m2. Koszt wynosi od 22,5 tys. zł.
 • wynajem mobilnej przyczepy gastronomicznej wraz z pełnym wyposażeniem w kwocie 2250 zł netto (w tym opłata franczyzowa) [więcej na stronie]

 

Marzysz o własnym biznesie? Jesteś przedsiębiorczy i chcesz osiągnąć sukces? Pomożemy zrealizować Twój cel.
Western Tortilla to koncept przystępny dla każdego. Współpracę z nami może rozpocząć każdy. Nasz dział szkoleniowy w pełni przygotuje Ciebie oraz personel do prowadzenia własnej gastronomii. Ponadto oferujemy Ci pełne wsparcie profesjonalnych managerów na każdym etapie współpracy oraz brak opłaty wstępnej i marketingowej.
Zapraszamy do kontaktu!
 

Brakuje Ci środków na rozkręcenie własnego biznesu?

Zobacz jak możemy Ci pomóc! Proponujemy atrakcyjne warunki kredytowania sprzętu w Twojej gastronomii. Gwarantujemy leasingi inwestującym w branżę gastronomiczną(zarówno osobom fizycznym jak i prowadzącym własną działalność gospodarczą). Współpracujemy z doświadczonymi firmami w kredytowaniu biznesów gastronomicznych. Skorzystaj z wiedzy naszych doradców finansowych i pozyskaj kredytowanie na rozwój swojej działalności gastronomicznej.

Kontakt w sprawie franczyzy

Wojciech Goduński
Właściciel sieci

tel. 792 433 601
email:w.godunski@wojtex.net