• slider
  Western Tortilla
  najlepsza tortilla dla Ciebie i Twojej rodziny
  Przyjdź i przekonaj się sam
 • slider
  Zamawiaj jedzenie przez
  www.zjemy.co
 • slider
  Otwórz własny biznes
  JUŻ OD 33 TYS. ZŁ
  Skontaktuj się z nami, w celu uzyskania szczegółowych informacji

O firmie

Western Tortilla to nowość na polskim rynku street food. Chrupiący kurczak, kolorowa kompozycja sałat i warzyw, pyszne sosy, a całość zamknięta w delikatnym pszennym wrapie.
Specjalizujemy się w sprzedaży tortilli w różnych odsłonach smakowych. Oprócz standardowych propozycji w menu, naszym Klientom proponujemy również specjalne tortille o oryginalnym smaku charakterystycznym dla wielu regionów świata. Znajdziesz nas w wielu punktach na mapie całej Polski. Odwiedź nas i ciesz się doskonałym smakiem.
Zapraszamy!

 

P.P.H.U. „WOJTEX” to największy i dynamicznie rozwijający się operator systemów franczyzowych w Polsce. Obecnie jesteśmy właścicielem wielu znanych konceptów gastronomicznych takich jak:

•    Sieć pizzerii Biesiadowo,
•    Sieć pizzerii Amori Pomodori
•    Sieć pizzerii Speedy Romano,
•    sieć restauracji Western Chicken,
•    sieć kawiarni Coffeeloffee,
•    sieć Western Tortilla,
•    sieć pączkarni Pączki Mamy
•    sieć Kebab Yum Yum

Na swoim koncie posiadamy wiele konceptów franczyzowych, od lat sprzedajemy sprawdzone pomysły na biznes oraz udowadniamy, jak znacząco można obniżyć koszty inwestycji. Obecnie w swoim portfolio jako największy operator marek franczyzowych w Polsce posiadamy siedem prężnie działających konceptów. Flagową marką firmy jest znana wszystkim sieć pizzerii Biesiadowo, która rozpoczęła swoją działalność w 2007 r.
Połączenie polskiego folkloru z najpopularniejszą potrawą na świecie okazało się strzałem w dziesiątkę, a sieć w ciągu kilku lat rozrosła się w błyskawicznym tempie. Obecnie Biesiadowo liczy ponad 100 lokali.

Oprócz Biesiadowa, możemy pochwalić się siecią Western Chicken rodem z Dzikiego Zachodu, która przyciąga uwagę klimatycznym stylem oraz serwowanymi daniami z chrupiącym kurczakiem w złocistej panierce. Niski nakład finansowy, szybki zwrot z inwestycji oraz elastyczna oferta współpracy sprawiają, że Western Chicken jest jednym z najkorzystniejszych systemów franczyzowych dostępnych na rynku. Jesteśmy również właścicielem najmniejszych kawiarni w Polsce. Mini kawiarnie Coffeeloffee powstają już na 6 mkw. i specjalizują się głównie w sprzedaży kawy na wynos.

W 2015 r. do naszego portfolio dołączył koncept spoza branży gastronomicznej. Toy Planet czyli sieć sklepów oraz wysp handlowych z zabawkami dla dzieci. Jako "Specjaliści od pizzy" postanowiliśmy wejść na polski rynek franczyzowy z kolejnym brandem "Speedy Romano". Obserwując rynek pracy zauważyliśmy spadek zatrudnień w gastronomii.Nie jest tak łatwo o pracownika jak sprzed laty. W odpowiedzi na zapotrzebowanie powstał koncept umożliwiający uruchomienie pizzerii z dwuosobowym zapleczem pracowniczym, niskim nakładem finansowym oraz niskimi warunkami metrażowymi. więcej na Obecnie na terenie Polski z sukcesem funkcjonuje ponad 140 punktów franczyzowych naszych konceptów

Poza rynkiem franczyzowym zajmujemy się sprzedażą zamków do butów Zippedshoes. To innowacyjny suwak, który zamienia but sznurowany w zasuwany na ekspres. Nasza inwestycja w pomysł polskiego innowatora okazała się sukcesem.
Naszą najnowszą naszą marką jest Zjemy.co – najnowsza aplikacja do zamawiania jedzenia on-line. W swojej bazie posiada już niemalże tysiąc restauracji. Stań się częścią najszybciej rozwijających się sieci franczyzowych.. Co roku nasze marki zajmują wysokie pozycje w rankingach biznesowych i gastronomicznych. Jesteśmy laureatami nagród takich jak: Laur Konsumenta, Gazele Biznesu, Firma Roku, Jakość Roku, POLISH PRODUCT itp. Natomiast w 2020 roku zostaliśmy nagrodzeni Złotym Laurem Konsumenta, co świadczy o wysokiej jakości naszych usług.