• slider
  Western Tortilla
  najlepsza tortilla dla Ciebie i Twojej rodziny
  Przyjdź i przekonaj się sam
 • slider
  Zamawiaj jedzenie przez
  www.zjemy.co
 • slider
  Otwórz własny biznes
  JUŻ OD 17,5 TYS. ZŁ
  Skontaktuj się z nami, w celu uzyskania szczegółowych informacji

O firmie

Chrupiący kurczak, kolorowa kompozycja sałat i warzyw, pyszne sosy, a całość zamknięta w delikatnym wrapie. Do szczęścia nie potrzeba nic więcej ˘.
Western Tortilla to nowość na rynku street food w Polsce. Specjalizujemy się w sprzedaży tortilli w różnych odsłonach smakowych. Oprócz standardowych propozycji w menu, kusimy Was również tortillami świata o egzotycznym i orientalnym smaku.
Szukaj naszych mobilnych punktów i ciesz się doskonałym smakiem. Radość podniebienia gwarantowana ˘.
Zapraszamy!

 

P.P.H.U. „WOJTEX” to największy i dynamicznie rozwijający się operator systemów franczyzowych w Polsce. Obecnie jesteśmy właścicielem 7 znanych konceptów gastronomicznych takich jak:
•    Sieć pizzerii Biesiadowo,
•    Sieć Crazy Piramid Pizza,
•    sieć restauracji Western Chicken,
•    sieć kawiarni Coffeeloffee,
•    sieć mobilnych smażalni Rybkodajnia,
•    sieć lodziarni Mangatto,
•    sieć Western Tortilla.
Pierwsza pizzeria Biesiadowo powstała w 2007 roku w Aleksandrowie Łódzkim. Połączenie folklorystycznego stylu z włoską kuchnią i pizzą okazało się strzałem w dziesiątkę. Wkrótce zaczęły powstawać nowe lokale pod szyldem Biesiadowa i tak rozpoczęła się nasza przygoda z franchisingiem. Dbając o jak najwyższą jakość oferowanych dań podjęliśmy decyzję o otwarciu własnej hurtowni spożywczo-gastronomicznej. Dzięki której nasi franczyzobiorcy mają dostęp do najlepszych produktów w korzystnych cenach. Z roku na rok marka Biesiadowo stawała się coraz bardziej rozpoznawalna i cieszyła się zainteresowaniem wśród konsumentów jak i franczyzobiorców. Liczba lokali zwiększała się w szybkim tempie, dlatego zdecydowaliśmy się na poszerzenie naszej oferty franczyzowej o kolejne koncepty. W ten sposób do Biesiadowa dołączyła marka Crazy Piramid Pizza, specjalizująca się w sprzedaży pizzy w rożku, oraz Western Chicken – sieć oferująca dania z chrupiącym kurczakiem w panierce. Następnie do grona systemów franczyzowych dołączyliśmy również mobilne przyczepy gastronomiczne ze smażalnią ryb „Rybkodajnia”. 

Wychodząc naprzeciw panującym trendom otworzyliśmy również sieć najmniejszych kawiarni Coffeeloffee o powierzchni już od 6 m2 oraz sieć lodziarni Mangatto oferującej prawdziwe włoskie lody. Najmłodszym systemem franczyzowym naszej firmy jest sieć przyczep mobilnych Western Tortilla. Obecnie na terenie Polski z sukcesem funkcjonuje ponad 120 lokali naszych marek. Co roku nasze koncepty zajmują wysokie pozycje w rankingach biznesowych i gastronomicznych. Jesteśmy laureatami nagród takich jak: Laur Konsumenta, Gazele Biznesu, Firma Roku, Jakość Roku, POLISH PRODUCT itp.  Natomiast w 2015 roku otrzymaliśmy statuetkę Luksusowej Marki Roku 2015, co świadczy o wysokiej jakości naszych usług.