Kontakt w sprawie franczyzy: Telefon: +48 43 822 02 11
 • slider
  Western Tortilla
  najlepsza tortilla dla Ciebie i Twojej rodziny
  Przyjdź i przekonaj się sam
 • slider
  Otwórz własny biznes
  JUŻ OD 15 000 ZŁ
  Skontaktuj się z nami, w celu uzyskania szczegółowych informacji

Prasa o nas

Pizza i kawa razem

2017-08-14

Sieć Biesiadowo liczy obecnie 92 lokale. Franczyzodawca zdecydował się na połączenie dwóch brandów pod jednym dachem, aby dotrzeć do większej liczby klientów. Zapraszamy do lektury!


Zobacz artykuł

Tanie franczyzy mają moc

2017-07-07

Dochodowa franczyza nie musi być droga. Wachlarz branż, w których można rozpocząć działalność inwestując do 50 tys. zł jest duży – nie trzeba być rekinem biznesu, by pomyśleć o inwestycji we własną lub kolejną firmę. Niedrogie koncepty znajdziemy również w portfolio firmy. Wojtex. Zapraszamy do lektury.


Zobacz artykuł

Mała gastronomia jest dla każdego

2017-07-07

Natalia Maj, właścicielka minikawiarnii Coffeeloffee w bydgoskiej galerii handlowej przekonuje, że nawet z niedużym kapitałem inwestycyjnym można zadebiutować na rynku gastronomicznym – zapraszamy do przeczytania interesującego wywiadu z franczyzobiorczynią firmy Wojtex.


Zobacz artykuł

Biznes na każdą kieszeń

2017-07-04

Na strategii niskiej kwoty inwestycji, potęgę swojego biznesu zbudował właściciel Biesiadowa – Wojciech Goduński. Swój koncept zaprojektował w ten sposób, by pizzerię w lokalu o powierzchni ok 70m2 można było otworzyć już za 42 tysiące złotych. Do sztandarowego Biesiadowa, sieci liczącej dziś ponad 100 lokali w całej Polsce, Goduński dodał kilka innych formatów gastronomicznych, jak Crazy Piramid Pizza czy Rybkodajnia. Aby dowiedzieć się więcej na temat franczyzy oferowanej przez firmę Wojtex, zapraszamy do lektury.


Zobacz artykuł

Co nowego w firmie Wojtex?

2017-06-22

W ostatnim czasie w sieci Biesiadow dużo się dzieje – nowe lokalizacje i otwarcia. Dołączyły pizzerie w Rudzie Śląskiej, Warce, Ełku i Kaliszu. Ku końcowi zmierzają także prace remontowe nowego lokalu w Strzelinie. A na początku wakacji planowane jest otwarcie w Nowym Targu.


Zobacz artykuł

Nominacja do tytułu Hermesa Poradnika Restauratora 2017

2017-06-08